DR.HAUSCHKA кремаст гел за туширање од лаванда и сандалово дрво 200мл

Гел за туширање

Effects of the product:

Помага при стрес и напнатост

Ingredients:

Содржи етерични масла од лаванда и се нанесува на целото тело и се плакне со вода.