Logona-Age Protect Hyaluron ноќна крема 30мл

Zoom
 

Ноќна крема за лице за заштита од стареење

Effects of the product:

Хијалуронската киселина ги намалува и го спречува настанувањето на брчки, ја храни зрелата кожа, а растителните масла и екстракти ја хидрираат кожата и ја прават мазна и мека.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи екстракт од бобинки, органски растителни масла и хијалуронска киселина. Без парабени, бои и конзерванси.