Logona-Age Protect Hyaluron дневна крема 30мл

Zoom
 

Дневна крема за лице за заштита од стареење

Effects of the product:

Хијалуронската киселина ги намалува и го спречува настанувањето на брчки,ја хидрира кожата на лицето, а раститените масла и екстракти ја прават кожата мазна и мека.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи екстракт од бобинки, органски растителни масла и хијалуронска киселина. Без парабени, бои и конзерванси.