Logona-Baby Neven шампон 200мл

Zoom
 

Шампон за бебиња со невен.

Effects of the product:

Ја чисти нежната детска коса и кожата на главата.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи природни пенливи состојки и екстракт од невен.Без парабени, бои и конзерванси.