Logona-Aloe+Verbena крем за лице и тело 100мл

Zoom
 

Крема- органско алое и органска вербена

Effects of the product:

Длабински хидрира и ја храни кожата на лицето. Идеална е за нега на многу суви делови на кожата и проблематичната детска кожа.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органско алое, вербена и маслинка. Без парабени, бои и конзерванси.