Logona-Bio Mente&Hamamelis тоник за чистење 100мл

Zoom
 

Тоник за масна и комбинирана кожа-органско нане и хамамелис

Effects of the product:

Ја тонизира масната и комбинирана кожа, ја прочистува и и дава свеж изглед.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органско нане, хамамелис и екстракти од жалфија, рузмарин, зелен чај и магнолија. Без парабени, бои и конзерванси.