AVEN-10530 CLEANANCE емулзија 40мл

Zoom
 

Емулзија за регулирање на сјајот на кожата.

Effects of the product:

Кремот се употребува за масна кожа склона на создавање дамки, акни и црнки,врши долготрајна регулација на себум, ги стеснува порите и го прочистува епидермисот.

Ingredients:

Во својот состав содржи концентриран екстракт од тиква, висок процент на термална вода, се нанесува наутро и / или навечер на добро исчистена кожа.