MAK SUN КОПРИВА филтер чај 25х1.5 гр.

Zoom
 

Дејствува против болки и грчеви во органите за варење посебно кај деца, како и за лекување на различни воспаленија на кожата и слузокожата.

Characteristics:

Во чаша со згреана вода се става една кесичка и се остава да отстои 5-10 мин.

Ingredients:

Органски одгледана коприва.