NIVEA PURE шампон за мажи против првут 250 мл.

Zoom
 

Шампон за отстранување на првут кој длабински го чисти скалпот, го спречува повторното појавување и дава долготрајна свежина враќајќи го балансот на скалпот.

Effects of the product:

Ефикасно го отстранува првутот и дава свежина на скалпот.

Characteristics:

2-3 пати во текот на неделата.

Ingredients:

Формула со екстракт од зелен лимон.