NIVEA PURE REPAIR шампон против првут 400 мл.

Zoom
 

Шампон против првут кој ефикасно го отстранува првутот,и го спречува повторното појавување. Ја регенерира косата одвнатре.

Effects of the product:

Ефикасно го отстранува првутот,и го спречува повторното појавување.

Characteristics:

2-3 пати во текот на неделата.

Ingredients:

Формула со екстракт на папаја.