Logona-Baby Neven лосион 200мл

Zoom
 

Лосион за бебиња со невен

Effects of the product:

ја хидрира,храни и заштитува нежната бебешка кожа од иритации.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи растителни масла од јојоба,маслинки, бадеми и екстракти од органски невен икамилица.Без парабени, бои и конзерванси.