Logona-Jojoba препарат за обновување на коса 150мл

Zoom
 

Препарат за обновување на косата

Effects of the product:

Длабински ја хидрира и ја храни сувата и оштетена коса од коренот до врвот враќајќи и го здравиот изглед и сјај.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи екстракт од коприва, бреза и растителни масла од јојоба и чичка. Без парабени, бои и конзерванси.