Logona-Bio Hamamelis ноќна крема за комбинирана кожа 40мл

Ноќна крема за комбинирана кожа-органски хамамелис

Effects of the product:

Ги стеснува проширените пори, ја матира кожата и и дава прочистен изглед. Помага за одржување на хидролипидниот баланс на кожата , ја регенерира и и дава свеж и здрав изглед.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органски хамамелис, масла и екстракти од бадем, јојоба, зелен чај, слез и камилица. Без парабени, бои и конзерванси.