NESTLE AFTER EIGHT чоколаден десерт со полнење од пеперминт 200гр

Zoom
 

Совршен чоколаден десерт, после оброк. Вашите гости ќе го обожаваат. Идеален да се подели со фамилијата или пријателите.

Ingredients:

100% масло од пеперминт, темно чоколадо.