Logona-Aloe+Verbena крем за раце 100мл

Zoom
 

Крема за раце- органско алое и вербена

Effects of the product:

Интензивно ја негува многу сувата, испукана кожа на рацете, ја храни и и ја враќа мекоста и еластичноста

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органско алое, вербена, масло од ши-путер,алое и јојоба. Без Парабени, бои и конзерванси.