Logona-Bio Mente&Hamamelis пена за мрсна и комбинирана кожа

Zoom
 

Пена за чистење за масна и комбинирана кожа-органско нане и хамамелис

Effects of the product:

Длабински ја чисти масната и комбинирана кожа, ги хармонизира нејзините функции и спречува дехидратација.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органско нане, хамамелис и екстракти од зелен чај, жалфија, рузмарин и кора од бреза. Без парабени, бои и конзерванси.