Logona-Age Protect Hyaluron пена за чистење

Zoom
 

Пена за чистење на лице за заштита од стареење

Effects of the product:

Ги отстранува честичките од прашина, шминката и вишокот од себум на лицето. Го изедначува тенот, ја штити кожата од губење на влажност и го обновува природниот липиден баланс.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи екстракт од бобинки, органски растителни масла и хијалуронска киселина, камилица, хамамелис. Без парабени, бои и конзерванси.