BURT'S BEE крема за нозе и стапала за трудници 85 гр.

Zoom
 

Крема со масло од пеперминт и екстракт од лист од рузмарин, специјално наменета за болни, отечени стапала и нозе кај трудници.

Characteristics:

Нежно масирајте ги стапалата и нозете, не се препорачува за деца под 3 години.