Logona-Matocina шампон за баланс 250мл

Zoom
 

Шампон за баланс-маточина

Effects of the product:

Ја негува масната коса и остлива кожа на главата, го отстранува шишокот на маснотии и ја регулира функцијата на лојните жлезди.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органска маточина, природни хидрирачки агенси, протеини од свила и пченични никулци. Без парабени, бои и конзерванси.