Logona-Baby Neven хидратантна крема 100мл

Zoom
 

Хидратантна бебешка крема со невен

Effects of the product:

Ја хидрира и заштитува нежната бебешка кожа особено во ладните зимски денови.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи растителни состојки од невен, маслиново и бадемово масло. Без парабени, бои и конзерванси.