Logona-Med I Pivo шампон за волумен 250мл

Zoom
 

Шампон за волумен-мед и пиво

Effects of the product:

Го зголемува волуменот, ја прави еластична и ја зајакнува структурата на слабата и кршлива коса.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи благи пенливи средства, растителен глицерин , екстракт од невен и пченични никулци. Без парабени, бои и конзерванси.