Logona-Age Protect Hyaluron антирид крем за околу очи 15мл

Zoom
 

Антирид крема за околу очи

Effects of the product:

Хијалуронската киселина ја намалува длабочината на брчките и интензивно ја храни и хидрира нежната кожа околу очите.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи екстракт од бобинки и хијалуронска киселина. Без парабени, бои и конзерванси.