Logona-Bio Mente&Hamamelis маска за мрсна и комбинирана кожа

Zoom
 

Маска за лице за масна и комбинирана кожа-органско нане и органски хамамелис

Effects of the product:

Помага во отстранувањето на акни и мозолчиња со антибактериското дејство, прочистува кожата и и дава рамномерен, мат изглед, без да ја исуши и иритира.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи органско нане, хамамелис и екстракти од жалфија, рузмарин, зелен чај. Без парабени, бои и конзерванси