Logona-Free шампон и гел за туш 250мл

Zoom
 

Шампон и гел за туширање

Effects of the product:

Ја чисти кожата и косата, без сушење и ја одржува влажноста.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи растителен глицерин. Без парабени, бои и конзерванси.