Logona-Baby Neven масло 200мл

Zoom
 

Бебешко масло за тело со невен.

Effects of the product:

Ја храни и чисти нежната бебешка кожа ,а екстрактот од невен дејствува против воспаление и иритација на кожата.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи растителни масла од бадем,јојоба и екстракт од органски невен.Без парабени, бои и конзерванси.