Logona-Baby Neven купка 200мл

Zoom
 

Купка за бебиња со невен

Effects of the product:

Ја чисти нежната кожа на бебето, без да ја исуши, ја смирува кожата и помага во одржување на влажноста.

Ingredients:

Природна и органска козметика којашто содржи природни пенливи состојки, протеини од пченични никулци, чисти екстракти од невен и камилица. Без парабени, бои и конзерванси.