DOCTOR'S ANTICELULIT сапун

Сапун за нега и хигиена

Ефектот на производот:

Маслото од рузмарин го спречува прекомерното задржување на вода во ткивото и формирањето на целулит,го стимулира крвотокот и ги намалува заморот и болката во мускулите.

Состојки:

Во себе содржи масло од рузмарин,суперодмастувачи,погоден е за честа употреба и ја тонизира и омекнува кожата.