GARNIER NATURALS ESENSAL PNM лосион за лиц 200мл

Zoom
 

Лосион за нормална и комбинирана кожа.

Ефектот на производот:

Освежителен тоник за нормална и мешана кожа, ги отсранува нечистотиите од лицето

Состојки:

Во својот состав содржи овошни киселини,се нанесува наутро и навечер и се отстрануваат последните траги од млекото и шминка