FRESH FOOT пудра 150мл

Пудра за нозе против потење.

Ефектот на производот:

Пудра во прав која го спречува потењето и непјатната миризба на нозете.

Состојки:

Во својот состав содржи екстракт од еукалиптус и пеперминт и се става на чисти нозе.