GARNIER 5-билки,шампон 200мл

Zoom
 

Шампон за нега на нормална коса.

Ефектот на производот:

Се употребува за нега и сјај на косата.

Состојки:

Во својот состав содржи масла од 5 билки, еукалиптус, коприва,вербена,зелен чај, лимон, се става на мокра коса и се плакне.