РЕЛАКСА ТАБЛЕТИ

Zoom
 

Релакса таблетите се користат за нервниот систем.

Ефектот на производот:

Се употребуваат за лечење и опоравување на нервниот систем, за општа релаксација при нервоза, бесоница, депресија, галвоболка и умствен замор.

Посебни карактеристики:

Се земаат од 2-6 таблети дневно после јадење, за оптимален ефект се употребуваат два месеци.

Состојки:

Маточина, валеријана, хмељ, рузмарин, глог, страшниче.