GARNIER NATURALS ESENSAL PNM дневен крем за лице 50мл

Zoom
 

Дневна крема за нормална и комбинирана кожа.

Ефектот на производот:

Хидратантен крем кој ги неутрализира токсините и дава оптимална хидратација во текот на 24 часа.

Состојки:

Во својот состав содржи екстакт од чичак се нанесува наутро на чиста кожа.