Revitin лосион против опаѓање коса 180мл

Zoom
 

Спреј лосион против опаѓање на косата

Ефектот на производот:

Ја подобрува циркулацијата во коренот на влакното, ја регенерира структурата на косата и го стимулира растот

Состојки:

Пантенол, екстракт од рицинусово масло и капсикум