PALMOLIVE ANTI-DANDRUFF шампон против првут

Zoom
 

Шампон против првут.

Ефектот на производот:

Кожата на главата е нежно исчистена,јадежот е смирен,а косата е со блескав сјај.

Состојки:

Формула со екстракт од диво нане и морски минерали.