DR.HAUSCHKA кремаст гел за туширање од лимон и лим трева 200мл

Zoom
 

Гел за туширање

Ефектот на производот:

Ја освежува, нежно ја чисти кожата и ја прави мека.

Состојки:

Содржи етерични масла од лимонска трева и се нанесува на целото тело и сеплакне