AURA крема за нега на нокти

Крема за нега на нокти

Ефектот на производот:

Ги негува, штити и обновува оштетените нокти.

Состојки:

Богата е со глицерин, масло од јојоба,пантенол,витамин А и Е се нанесува неограничено на ноктите.