Melem заштитна крема 10 мл

Природна заштитна крема за осетлива кожа

Ефектот на производот:

Ја штити и обновува кожата при опекотини и гребнатинки

Посебни карактеристики:

Ја забрзува епителизацијата на кожата

Состојки:

Petrolatum, Paraffinum liquidum, Glyceryl stearate, Lanolin, Cera alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Ricinus Communis, Seed Oil, Parfum