NIVEA PURE REPAIR шампон против првут 400 мл.

Zoom
 

Шампон против првут кој ефикасно го отстранува првутот,и го спречува повторното појавување. Ја регенерира косата одвнатре.

Ефектот на производот:

Ефикасно го отстранува првутот,и го спречува повторното појавување.

Посебни карактеристики:

2-3 пати во текот на неделата.

Состојки:

Формула со екстракт на папаја.