GARNIER NATURALS ESENSAL ноќна крема за лице 50мл

Zoom
 

Регенеративна хидратантна ноќна крема.

Ефектот на производот:

Обезбедува регенерација и заштита на кожата.

Состојки:

Смирувачка формула збогатена со екстракт од јасмин, се употребува навечер на чисто лице.