CO TRIPLE ACTION паста за заби 100мл

Паста за заби

Ефектот на производот:

Ги штити забите од кариес,има ниска абразивност со што не ја оштетува глеѓта,и го освежува здивот.

Состојки:

Со вкус на минт се употребува наутро и навечер.