AURA крема за нега на раце 200мл

За нега на суви раце.

Ефектот на производот:

Ги храни и хидрира сувите и оштетени раце.

Состојки:

Содржи мултивитамински комплекс,биотин, депантенол,алантоин и се употребува за секојдневна нега на рацете.