Плазма XXL 18гр.

Zoom
 

Плазма кекс делумно прелиена со чоколадо во поголем облик. Најголема досега.

Состојки:

Кекс, млечно чоколадо, (пченично брашно, шеќер, путер, соино брашно, растителна маст, мед, декстроза, сурутка во прав, обрано млеко, средство за нараснување ), сол, емулгатор: соја лецитин, витамини, арома.