ВИТАЛИС СПОРТС КРЕМ

Zoom
 

Спортс крем за масажа при спортски повреди, реуматски болки, болки во мускулите предизвикани од повреда, истегнување и нагмечување.

Ефектот на производот:

Спортс крем за масажа при спортски повреди, реуматски болки, болки во мускулите предизвикани од повреда, истегнување и нагмечување.

Посебни карактеристики:

Да се нанесе мала количина крем на дланките и лесно да се втрие во третираниот дел од телото.

Состојки:

етерично масло од рузмарин, нане, еукалиптус, алое вера,цера алба