DR.HAUSCHKA ревитализирачка крем за подрачјето околу очи 12.5мл

Zoom
 

Се препорачува за нега на кожа во подрачјето околу очи.

Ефектот на производот:

Со редовна употреба на овој препарат се враќа свежината и тонусот околу очите.

Состојки:

Ревитализирачкиот крем за околу очи е богат со пчелин восок, масло од авокадо, екстрат од слез, ананас и волчји трн и во мала количина од балзамот се втапкува во подрачјето околу очите почнувајќи од внатрешниот агол на секое око.