DR.HAUSCHKA кремаст гел за туширање од бадем 200мл

Zoom
 

Гел за туширање

Ефектот на производот:

Се користи за сува кожа

Состојки:

Содржи етерични масла од бадем и се нанесува на целото тело и се плакне