DOC.M-BALZAM за вошки 75мл

Балзам за вошки

Ефектот на производот:

Растителен балзам кој се употребува за уништување на вошки и гниди.

Состојки:

Се нанесува на влажна коса со масирање, се остава да делува 5-10 мини косата се мие.