DIET. Hemeroprotect крема

Zoom
 

Крема за хемороиди

Ефектот на производот:

Ги олеснува тегобите при појава на хемороиди

Посебни карактеристики:

За ублажување на јадежот, како и за намалување на отокот и болката

Состојки:

Petrolatum, Aqua, Cetyl Stearyl alcohol Ceteth-20, Stearyl alcohol, Paraffinum liquidum, Glycerin, D-panthenol, Chamomilla recucita extract, Phenoxyethanol, Beta-glucan.