BOL-RELAX масло за масажа

Zoom
 

Масло за опуштање,ја намалува болката и напнатоста во мускулите.

Ефектот на производот:

Зголемена е циркулацијата на организмот,а кожата е мека и еластична.

Состојки:

Арганово масло,рузмарин,лаванда.