NIVEA COOL ANTI DANDRUF шампон за мажи 250 мл

Zoom
 

Шампон за коса против перут

Ефектот на производот:

Шампонот се употребува за отстранување на перутот и одржување на косата.

Состојки:

Се нанесува на мокра коса и се плакне со вода , се упоребува по потреба.