ELSEVE RE-NUTRITION шампон 250мл

Zoom
 

Шампон за коса.

Ефектот на производот:

Се користи за нега на сува и безживотна коса.

Состојки:

Во себе содржи ројал желе и омега масни киселини, се нанесува на мокра коса и се плакне.